Na cestách

Majestátní Manufaktura

manufaktura, lodž, polsko, nákupní centrum Posted On
Publikovala Zrzi

Návštěvu Manufaktury jsme vlastně ani v plánu neměli. Chtěli jsme navštívit polské město Lodž a potřebovali jsme jen někde zaparkovat. Nakonec nám právě Manufaktura přišla jako nejlepší řešení.

Spousta much jednou ranou

manufaktura, lodž, polsko
Pohled na Manufakturu

Na Manufaktuře je super, že její návštěvou zabijete hned několik much jednou ranou. Chcete zadarmo zaparkovat a v centru města? Máte hlad? Zapomněli jste si doma kartáček na zuby? Manufaktura pomůže!

Praktická i krásná

Kromě toho, že Vás Manufaktura v mnohých ohledech zachrání, Vás také nepochybně ohromí. Nachází se totiž v prostorách bývalé textilní továrny. Ta byla opravena a roku 2006 znovu otevřena jako nákupní centrum.

manufaktura, lodž, polsko
Můžete se tu i zchladit

Možná bychom si v Česku mohli vzít příklad právě tady. Vždyť i u nás je spousta rozsáhlých objektů bývalých továren, která by si zasloužila podobnou revitalizaci!

Obchody a okolí

Uvnitř na Vás čeká zhruba 300 zařízení, která jsou připravena splnit všechny Vaše potřeby. Najdete tam proste všechno. Od oblečení a jídlo až po toalety.

park, šachy, polsko, lodž
Park nedaleko od Manufaktury

Nedaleko od Manufaktury je pak nádherný park, kde si můžete zahrát třeba šachy a v pěší dostupnosti je třeba také palác Izraela Poznaňského.

Zajímavost na konec

Jo, a kolotoč, který vidíte na obrázku je z Prahy! 🙂

manufaktura, kolotoč, polsko, lodž
Český kolotoč v polské Lodži

Související články

Komentáře