Knihomolův koutek

Knižní tipy 12/2020

knizni tipy Posted On
Posted By Zrzi

Končí nám další týden, knižní novinky ale zůstávají a míří na pulty e-shopů. A kdy jindy bychom měli podpořit svá oblíbená nakladatelství, než v období napjaté ekonomické situace? Bohužel, tenhle týden se svou nabídkou novinek patří spíše k těm slabším. Věřím ale, že i tady objevíte kousky, které se Vám budou do knihovny hodit.

Světové romány

Oblíbená hra — Nakladatelství Argo
Oblíbená hra

Oblíbená hra není zrovna čistokrevná novinka, pravda, ale já o ní slyším poprvé, a navíc se mi děsně zamlouvá tenhle její krásný kabát. Takže, proč ne. Dalším “pro” je je spojení autora a překladatele. Písně Leonarda Cohena můžu, a to, že psal i knihy je pro mě příjemnou novinkou. A překlad Tomáš Hrácha? Záruka kvality.

Česká detektivka

V temnotách | Albatrosmedia.cz
V temnotách

V této kategorii představuje svou novinku Martin Stručovský, ostřílený autor detektivek. I v dalším příběhu se čtenáři setkají s Matějem Mlynářem, soukromým vyšetřovatelem, kterému do klína padá hned několik zapeklitých případů. Tak co, pomůžete mu s odhalením pachatele? V temnotách to ale nebude žádná sranda!

Světový thriller

Kniha Tanči jen pro mě - Kylie Brant | knizniklub.cz
Tanči jen pro mě

Rodinu zlomila tragédie. Milovaná dcera je nezvěstná a všichni se domnívají, že je po smrti. Staré rány se otevírají, když zmizí další dívka. Existují mezi případy nějaké spojitosti? Ovšem, že ano! A podaří se nakonec najít obě dívky? Dočtete se v knize!

Related Post

leave a Comment